Depto Centro Casa Blanca Appartement
Depto Centro Casa Blanca Appartement Mar del Plata hotel, gelegen binnen 5 minuten loopafstand van Mas Vida, bevindt zich tevens in de buurt van het winkelcentrum Los Gallegos.
Als u in dit hotel verblijft, wordt u uitgenodigd om het Plaza del Milenio binnen minder dan 1 km verderop te ontdekken of sportgelegenheden te bezoeken zoals stadion Jose María Minella op 3 km afstand. De Plaza Colón, die in de buurt van dit hotel in Mar del Plata is, is één van de nabijgelegen attracties. Vanaf Depto Centro Casa Blanca Appartement Mar del Plata kunt u gemakkelijk het Plaza Mitre bereiken, gelegen binnen 6 minuten wandelafstand ervandaan. Deze accommodatie in Mar del Plata ligt op minder dan 750 meter verwijderd van busstation Plaza San Martin.
De kamers hebben een eetgedeelte, evenals kabeltelevisie met films op aanvraag en een flatscreen TV met satellietzenders voor uw gemak. Een bidet en een apart toilet zijn ook inbegrepen in de badkamers.
Gasten kunnen genieten van Zuid-Amerikaanse maaltijden geserveerd in La Marcianita gelegen in de nabijheid van Depto Centro Casa Blanca Appartement hotel.
- Locale bezienswaardigheiden
- Plaza Mitre300 m
- Monumento Expedicion Atlantis3,8 km
- Capilla Divino Rostro2,4 km
- Museo de la Fuerza de Submarinos3,8 km
- Paseo Adolfo Dávila3,8 km
- Instituto Unzue3,3 km
- Edificio Palacio Eden1,5 km
- Teatro El Galpon de las Artes650 m
- Parque Gral San Martin3,5 km
- Estatua de Astor Piazzola1,5 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ástor Piazzolla9 km
Hotelfaciliteiten
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Depto Centro Casa Blanca Appartement hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Depto Centro Casa Blanca Appartement hotel te komen. - ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Depto Centro Casa Blanca Appartement hotel?
Ástor Piazzolla luchthaven en Depto Centro Casa Blanca Appartement hotel zijn gescheiden door een 5 km afstand. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Depto Centro Casa Blanca Appartement hotel?
Klanten van Depto Centro Casa Blanca Appartement hotel moeten om 11:00 uitchecken. - ❓
Wat is het annuleringsbeleid in Depto Centro Casa Blanca Appartement hotel?
Hier wordt gratis annuleringsvoorwaarden aangeboden. Neem voor meer informatie gerust contact op met de directie van Depto Centro Casa Blanca Appartement hotel.